TehnoLES d.o.o., Pesnica pri Mariboru 32 D, 2211 Pesnica pri Mariboru
02 655 44 44
trgovina@tehnoles.si

KONTAKT IN POVPRAŠEVANJE

Direktor:

Andrej Kupčič,
univ. dipl. inž. elek.
02 655 44 42
andrej@tehnoles.si

Izvršni direktor:

Jani Kotnik,
+386 41 704 293
jani@tehnoles.si

Finance:

Martina Ekart Čuk,
02 655 44 40
martina@tehnoles.si

Veleprodaja:

Silvo Brglez,
dipl. ekon.,
041 590 582
02 655 44 48
silvo@tehnoles.si

Potniška služba:

Milena Vinšek,
031 243 057    
milena.vinsek@siol.net

Tadej Paulin,
040 181 941
tadej@tehnoles.si

Vinko Knezar,
041 421 913
vinko@tehnoles.si

Trgovina:

031 379 181
Aleš Pušnik,
041 850 864
02 655 43 00
ales@tehnoles.si

Janko Podgajski,
02 655 44 44
trgovina@tehnoles.si

Aleksander Rupnik,
02 655 44 44
sandi@tehnoles.si

Matej Horvat,
02 655 44 44
trgovina@tehnoles.si

Prevoz:

Aleksander Brodnjak,
041 379 252

Skladišče:

Matej Valentan

 

POVPRAŠEVANJE

 

Spoštovane stranke,

zaradi odloka Vlade RS od ponedeljka (16.03.2020) zapiramo našo maloprodajno trgovino.

DELOVNI ČAS JE SPREMENJEN in sicer:
od ponedeljka do petka med 8:00 in 14:00 (v soboto zaprto)

• Za pravne osebe naročila sprejemamo na email: trgovina@tehnoles.si oz. na telefonsko številko 041 850 864 - Aleš
• Blago je možno prevzeti na dvorišču skladišča podjetja Tehnoles d.o.o., Pesnica pri Mariboru 32d
*PREVZEM JE MOGOČ OB PREDHODNI POTRDITVI S STRANI IZDAJNE SLUŽBE Tehnoles d.o.o.
• V času trajanja odloka je možen samo osebni prevzem.

NAVODILA ZA DOSTAVE BLAGA V Tehnoles d.o.o.
Po vstopu na območje skladišča podjetja Tehnoles d.o.o. voznik položi dokumente na označeno mesto, odpre kamion, in počaka v kabini, da se pošiljka razloži. Ko je proces prevzema končan, pobere dokumente iz označenega prostora in zapusti območje podjetja.
Voznik mora uporabljati svoje pisalo.

Verjamemo, da so ukrepi trenutno edina pravilna rešitev za ohranjanje vašega in našega zdravja.

Podjetje deluje nemoteno v skladu z zgoraj napisanimi omejitvami pri poslovanju.

Hvala za razumevanje.

Tehnoles d.o.o.

#ostanidoma