TehnoLES d.o.o., Pesnica pri Mariboru 32 D, 2211 Pesnica pri Mariboru
02 655 44 44
trgovina@tehnoles.si

O NAS

Tehnoles je eno večjih podjetij v Sloveniji na področju dobave materialov za suho-montažno gradnjo. Ustanovljeno je bilo leta 1994 in je v 100% privatni lasti. V duhu rasti in razvoja smo v svoj prodajni program vključili tudi vse ostale elemente za gradnjo in prenovo, kar si lahko ogledate na naši spletni strani ali nas obiščete v Pesnici pri Mariboru 32D. Ukvarjamo se tudi s suhomontažno gradnjo.

Sedež podjetja je v Pesnici pri Mariboru (industrijska cona Pesnica), kjer se nahaja tudi maloprodajna trgovina in skladišče.

Pri svojem delu zaposleni in vodstvo podjetja nenehno skrbimo za to, da strankam izpolnimo pričakovanja in dane obljube. Zaradi dobrih poslovnih povezav s partnerji oz. dobavitelji doma in v tujini nam to v celoti uspeva.

PONUJAMO:

gradbeni material, suhomontažni sistemi, toplotna izolacija, strešne kritine, stavbno pohištvo,elektro material, fasadni sistemi, predelne stene in še veliko več.

PONUDBA

 

 

Direktor:

Andrej Kupčič,
univ. dipl. inž. elek.
02 655 44 42
andrej@tehnoles.si

Izvršilni direktor:

Jani Kotnik,
+386 41 704 293
jani@tehnoles.si

Finance:

Martina Ekart Čuk,
02 655 44 40
martina@tehnoles.si

Veleprodaja:

Silvo Brglez,
dipl. ekon.,
041 590 582
02 655 44 48
silvo@tehnoles.si

Potniška služba:

Milena Vinšek,
031 243 057    
milena.vinsek@siol.net

Tadej Paulin,
040 181 941
tadej@tehnoles.si

Trgovina:

031 379 181
Aleš Pušnik,
041 850 864
02 655 43 00
ales@tehnoles.si

Janko Podgajski,
02 655 44 44
trgovina@tehnoles.si

Aleksander Rupnik,
02 655 44 44
sandi@tehnoles.si

Matej Horvat,
02 655 44 44
trgovina@tehnoles.si

Prevoz:

Aleksander Brodnjak,
041 379 252

Marketing:

Nina Jesenšek,
dipl. ekon.
031 379 182
02 655 44 45
nina@tehnoles.si

Skladišče:

Matej Valentan

 

Matično podjetje

Dolgo ime PRS

TEHNOLES proizvodnja in prodaja lesenih izdelkov, gradbeništvo in trgovina d.o.o.

Kratko ime PRS

TEHNOLES d.o.o.

Naslov

Pesnica pri Mariboru 32D

Pošta

2211 Pesnica pri Mariboru

Matična Številka

5770262000

Davčna številka SI

63666685

Davčni zavezanec

DA